O firmie

SZEROKA
OFERTA

Hurtowa i detaliczna sprzedaż hutniczych wyrobów metali nieżelazny oraz metali nierdzewnych.

Jesteśmy czołowym przedsiębiorstwem z branży metalowej na terenie Kielc. Od lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów. Wieloletnie już doświadczenie z zakresu obrotu złomem metali nieżelaznych, profesjonalizm, rzetelność i elastyczne nastawienie na zmieniające się potrzeby rynku zaowocowały współpracą z największymi firmami z branży recyklingu metali nieżelaznych.

doświadczenie
od 1991r.

indywidualne
podejście

kompleksowa
obsługa

elastyczność

odwiedź nas
ul. Domaszowska 65
25-320 Kielce

zapytaj o produkt,
śmiało
SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI!

ROZWÓJ

Firma „JAMROŻEK” została założona w 1991 roku. Początkowo głównym kierunkiem rozwoju firmy był jedynie handel złomem metali nieżelaznych i złomem stali nierdzewnych. Jednak zdobyta wiedza w szybko rozwijającej się branży metali i dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa pozwoliły na poszerzenie zakresu działalności naszej firmy o hurtową i detaliczną sprzedaż hutniczych wyrobów metali nieżelazny oraz metali nierdzewnych.

Od 1 grudnia 2010 roku prowadzonna dotychczas firma w formie jednoosobowej, została przekształcona i działa jako Spółka Jawna.

WSPÓŁPRACA

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy profesjonalny i rozbudowany serwis internetowy za pomocą, którego można znaleźć wszelkie niezbędne informacje na temat metali kolorowych i stali nierdzewnych oraz mają Państwo okazję zapoznania się z szeroką gamą oferowanego przez nas asortymentu.

Zapraszamy Państwa do współpracy. Wierzymy, że dołączenie do grona naszych klientów przyniesie obustronne i wymierne korzyści.

Copyright © 2024 - JAMROŻEK Metale Kielce - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna